Choď na obsah Choď na menu
 


MAREC - Ples,ples a zase ples!!!

31. 3. 2009

Ahojte moji milí čitatelia!!!Máme za sebou fašiangové obdobie a s ním aj plesovú sezónu. Tanečná skupina STARDANCE absolvovala dva plesy a ako to tam prebiehalo, Vám priblížim v tomto Mesačníku.

14.feb.2009 ZÁHORSKÁ VES - Bola sobota večer a my sme sa v autách vybrali do susednej dediny Záhorská Ves na 10. reprezentačný ples. Po príchode sme sa ,,ubytovali" na balkóne sály kultúrneho domu. Medzi nami vládla ako vždy dobrá nálada. Pred začatím vybehli za nami mažoretky zo súboru DANIELITAM. Odbila ôsma hodina, kultúrny dom bol zaplnený do posledného miestečka a ples sa mohol začať. Večer otvoril, rodák z Hochštetna, Karol Polák a potom zatancovali miestne mažoretky. Po ich ohromujúcom výkone sme prišli na rad my. Naše baby zatancovali divákmi obľúbenú BRAZÍLSKU SAMBU, potom štyri páry odtancovali CHA-CHU a na záver prišiel rýchly JIVE. Naše tanečné umenie bolo ocenené potleskom. Keď sme prišli na balkón, kde nás čakali naši rodičia a trénerka Dominika, pozreli sme si ešte výkon dvoch tanečných párov z Malaciek. Nakoniec sme sa odfotili s mažoretkami, ,,nalodili sa" do áut a šli domov.

21.feb.2009 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - Opäť prišla sobota a tentoraz sme sa vybrali na juh, konkrétne do Záhorskej Bystrice na farský ples. Keďže to bol farský ples začal modlitbou a príhovorom organizátorov. A potom to tam rozprúdili naše ,,umývačky", ktoré odtancovali slnečnú BRAZÍLSKU SAMBU a ôsmi tanečníci zatancovali CHA-CHU. Po našich tancoch nasledovalo tanečné kolo všetkých prítomných a okolo deviatej sme zatancovali zase my - TANGO ARGENTINO a JIVE. Po odtancovaní, keďže bolo už trošku neskoro, sme sa rýchlo prezliekli a šli domov. Cestou domov nás na určitom úseku postihla hmla, no prišli sme veštci živí a zdraví.

Touto cestou ĎAKUJEM organizátorom za milé prijatie a občerstvenie. Veľké ĎAKUJEM patrí aj rodičom, ktorí nás podporovali aj podporujú, za dopravu.

Ďakujem aj Vám, milí čitatelia, a o mesiac Vám priblížim Ženský chmat vo Vysokej pri Morave.

Dotancovania! Váš tanečník

Tomáš 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

1.KOMENT:))

(katka, 31. 5. 2009 19:34)

taakze tomas chcel strasne komentar tak ho tu mas:Dale nee konecne si sa rozhybal az na to,ze teraz je uz maj:Dale to nevadíííí:D